• Egzamin roczny 2017

28 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Narolu, odbyły się egzaminy roczne uczniów Ogniska Muzycznego przy Szkole Podstawowej w Narolu.

Udział wzięli uczniowie z filii w Jarczowie i Lubyczy Królewskiej a popisy muzyczne zakończyli gospodarze – czyli uczniowie z Ogniska Muzycznego w Narolu.
      Były to ostatnie egzaminy pod szyldem Ogniska Muzycznego, ponieważ od września rozpoczyna swoją działalność Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia przy Szkole Podstawowej w Narolu - Narolska Szkoła Muzyki.

Chociaż w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu panował przyjemny półmrok, było bardzo ciepło - nie tylko z powodu upału - momentami emocje sięgały zenitu

Gościnnie wystąpili także absolwenci klas instrumentalnych – Kaja Kubiak oraz Filip Lasota.

Mimo że w GOK Narol trwają już intensywne prace nad organizacją kolejnej edycji Jarmarku Galicyjskiego, pracownicy ośrodka kultury szybko i profesjonalnie uporali się także z naszymi muzycznymi "zachciankami"

Bardzo dziękujemy załodze Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu za udostępnienie i przygotowanie sali widowiskowej a Panu Grzesiowi Patałuchowi za pomoc w wystrojeniu sprzętu i nagłośnieniu sali.

• Media
    • Rozrywka
    • Czego słuchają Polacy?

Czego słuchają Polacy? Mapa preferencji muzycznych naszych rodaków!

• A Ty jakiej muzyki słuchasz?
    • GościmyGościmy

Stronę przegląda 1 użytkowników. W tym 0 zalogowanych oraz 1 gości.

Największą aktywność użytkowników (2 164) zanotowano dnia 24-04-21, o godz. 22:37.