• Wieczór kolęd i pastorałek. GOK Narol 4 stycznia 2018.

4 stycznia 2018 w Gminnym Ośrodku Kultury w Narolu odbył się Wieczór Kolęd i Pastorałek. Wystąpili uczniowie klas wokalnych Niepublicznej Szkoły Muzycznej I st. przy Szkole Podstawowej w Narolu.

Ciekawe aranżacje i opracowania popularnych kolęd i pastorałek w wykonaniu wokalistek ze Szkoły Muzycznej zostały bardzo ciepło przyjęte przez licznie zgromadzoną publiczność.
      Noworoczne kolędowanie zaszczycił swoją obecnością burmistrz miasta i gminy Narol Pan Stanisław Woś, a także dyrektorzy szkół oraz nauczyciele z Narola, Łukawicy oraz Rudy Różanieckiej. Oczywiście nie mogło też zabraknąć rodziców, przyjaciół i znajomych młodych wykonawców.
      Bardzo dziękujemy gospodarzom obiektu z Panią dyrektor Marleną Wiciejowską na czele za pomoc w organizacji imprezy, a Panu Grzesiowi Patałuchowi za realizację dźwięku.

• Media
    • Rozrywka
    • A Ty jakiej muzyki słuchasz?
    • Czego słuchają Polacy?

Czego słuchają Polacy? Mapa preferencji muzycznych naszych rodaków!

• GościmyGościmy

Stronę przegląda 1 użytkowników. W tym 0 zalogowanych oraz 1 gości.

Największą aktywność użytkowników (2 164) zanotowano dnia 24-04-21, o godz. 22:37.