• Roztoczańska Fundacja Wspierania Edukacji Artystycznej   Celem Fundacji jest krzewienie kultury muzycznej w społeczeństwie polskim, ze szczególnym uwzględnieniem pracy na rzecz Roztocza. Główne założenia to: wspieranie rozwoju szkolnictwa muzycznego, wspieranie działalności instytucji kultury i szkół artystycznych, promocja utalentowanych instrumentalistów i zespołów kameralnych a także wspierania działalności popularyzatorskiej i edukacyjnej w dziedzinie muzyki.
   Fundacja patronuje działalności Niepublicznej Szkoły Muzycznej I st. w Narolu.

   Zbieramy na zakup instrumentów muzycznych, na opłacenie druku własnych publikacji muzycznych, na dodatkowe lekcje umuzykalniające... ogólnie na potrzeby kształcenia artystycznego z przeznaczeniem dla dzieci z naszego pięknego Roztocza.
   Potrzeby są wielkie, ale będziemy wdzięczni za każdą przelaną kwotę a także za udostępnianie i propagowanie tej akcji na swoich profilach i gdzie się tylko da... w kraju i za granicą, bo jak powiedział kiedyś Piotr Czajkowski - "Tam gdzie nie ma serca, muzyka istnieć nie może".

   Zachęcamy do przekazania darowizny, która pomoże nam realizować cele Fundacji i poszerzać rozwój kultury muzycznej w regionie. Zarówno osoby fizyczne jak i firmy mają możliwość odliczyć przekazaną darowiznę od podatku dochodowego. Darowizny najłatwiej dokonać przelewem na konto:

   Odbiorca:
   Roztoczańska Fundacja Wspierania Edukacji Artystycznej
   ul. Wyzwolenia 92, 22-600 Tomaszów Lubelski

   Numer KRS: 0000818520

   Numer rachunku: 70 9103 0001 0000 0135 2001 0001
   Tytuł wpłaty: Darowizna
   Wspieramy rozwój kultury muzycznej w myśl zasady, że muzyka nie zna granic a kształcenie muzyczne jest najlepszym sposobem do odnalezienia tego, co w każdym człowieku najlepsze.
  • Media
  • Rozrywka
  • A Ty jakiej muzyki słuchasz?
  • Czego słuchają Polacy?


   Czego słuchają Polacy? Mapa preferencji muzycznych naszych rodaków!

  • GościmyGościmy

   Stronę przegląda 5 użytkowników. W tym 0 zalogowanych oraz 5 gości.

   Największą aktywność użytkowników (2 164) zanotowano dnia 24-04-21, o godz. 22:37.